Skutočný príbeh kávy pokračuje

/ / Náš príbeh

skutočne dočkal. Z talianskej pražiarne dorazila moja prvá veľká objednávka a ja som sa tešil ako dieťa na rozbaľovanie darčekov pod vianočným stromčekom. Tu sa znova ukázala spoľahlivosť spoločnosti Italvi, pretože všetko bolo v absolútnom poriadku a káva bola presne v takej kvalite, ako som si to na začiatku predstavoval. Bol som pripravený sa o tento gurmánsky zážitok podeliť so svojimi zákazníkmi.

Medzi najväčšie priority mojej firmy patrí vaša spokojnosť, a preto mi bolo jasné, že sám na to nebudem stačiť. Začal som si hľadať k sebe posilu a po dôkladnej úvahe som ju aj našiel v podobe úžasného človeka a taktiež milovníka dobrej kávy Ferina. Keď som mu porozprával o svojom zámere, najskôr sa tváril skepticky. “Obchodovať s kávou?” neveriacky krútil hlavou, “to už dnes robí predsa každý,” pokračoval. Spravil som mu teda šálku kávy tejto úžasnej značky. Napil sa, nechal pôsobiť jej chuť a zrazu som si v jeho pohľade všimol, že pochopil. Pochybnosti ho opustili a prehlásil: “Toto musia ľudia ochutnať!”. A tak sa aj stalo, od tohto momentu sa Ferino stal pevnou súčasťou nášho tímu.

Začiatky vôbec neboli ľahké. Priznám sa, bolo toho veľa, ale vpred nás hnala túžba dopriať vám skutočný zážitok z kávy. Najskôr sme nafotili naše produkty. Výhodou bolo, že tieto nemé modelky neodvrávali a my sme vám ich tak mohli priblížiť v celej svojej kráse. Aby ste mali predstavu o produktoch, dôkladne sme ich popísali a následne pridali na náš e-shop. Snažili sme sa, aby stránka bola čo najviac prehľadná a vždy ste našli práve to, čo potrebujete. Aby sme vás informovali o všetkých novinkách, založili sme aj facebookovú stránku a Instagram, kde nás viete bez problémov kontaktovať.

Technická stránka predaja bola vybavená a produkty nachystané v sklade, už sme len s Ferinom čakali na prvé objednávky. Netrvalo to dlho a skutočne prišli. Najskôr sa ozvali moji kolegovia a známi, že chcú vyskúšať, na čo som sa to teda podujal. Poslali sme im kávu a odozva bola fantastická. Nie len, že chceli ďalšie objednávky, ale odporúčali nás aj svojim kamarátom. Tu nastal ten zlomový bod, kedy sme sa uistili, že sme na správnej ceste. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *