Možnosti dopravy:

ZASIELKOVŇA (Paketa), cena za dopravuje je 4.10 EUR s DPH

SLOVENSKÁ POŠTA, cena za dopravuje je 3.49 EUR s DPH

   DORUČENIE NA ADRESU KURIEROM, cena za dopravuje je 4.90 EUR s DPH

Vaša objednávky budú doručené do 3 – 5 pracovných dní (od pondelka do piatku). V prípade, ak si zvolíte platbu kartou alebo platba prevodom bude Vaša objednávka zaslaná až po prijatí platby. Nebojte sa, budeme v kontakte až do príchodu Vašej objednávky.

 

Možnosti platby:

Platba kartou

Pokiaľ zvolíte spôsob platba kartou, obdržíte od nás potvrdzujúci e-mail až po prijatí platby na náš účet a až následne Vám bude Tovar odoslaný. O všetkom Vás budeme informovať. Táto možnosť platby je ZADARMO.

Platba prevodom na účet

Pri zvolení možnosti platby prevodom, obdržíte od nás potvrdzujúci e-mail obsahujúci údaje pre bankový prevod, kde do kolónky variabilný symbol, nezabudnite uviesť číslo Vašej objednávky. Ako náhle Vaša platba dorazí na náš účet, začneme objednávku spracúvať. Táto možnosť platby je ZADARMO.

Dobierka

Ak si zvolíte spôsob platby na dobierku, musíte rátať s tým, že táto služba Vám bude spoplatnená sumou 0.99 EUR a cena bude prirátaná k cene objednávky. Za objednávku platíte rovno kurierovi pri obdržaní zásielky. Samozrejmosťou je možnosť platby v hotovosti.

Pay pal

Pokiaľ zvolíte platbu cez Pay Pal, budete na konci procesu vytvorenia objednávky presmerovaný na službu PayPal. Táto možnosť platby je ZADARMO.

 

TOP