Návšteva z Itálie

/ / Náš príbeh

V slnečný letný deň som čakal na medzinárodnom letisku vo Viedni na prílet lietadla z Ríma. Boli to naši obchodní partneri z malého talianskeho mestečka, ktorí prevádzkujú pražiareň s názvom “Occaffe,” s ktorou už dlho spolupracujeme. Túto návštevu sme plánovali niekoľko mesiacov vopred, a to nielen preto, aby ste sa stretli ako obchodníci, ale aj ako priatelia, a aby sme prebrali rôzne stratégie predaja kávy.

Keď lietadlo pristálo, s úsmevom som ich privítal a objal som ich v radostnom stretu. Spoločne sme sa vybrali do mojej obľúbenej miestnej kaviarne, kde sme mali zariadený stôl pre naše dôležité stretnutie. Okolo nás sa šírila nádherná aróma čerstvo zomletej kávy, čo ma vždy napĺňalo pocitom pohody.

Celé dopoludnie sme preberali rôzne stratégie predaja kávy. Talianski partneri so sebou priniesli vzorky svojich najlepších zŕn a nových druhov kávy, ktoré boli v Taliansku veľmi obľúbené. Venovali sme veľa času rozprávaniu o tradičnom talianskom spôsobe prípravy kávy a jeho kultúre. Samozrejme, nebolo to len o práci; boli sme priateľmi, čo umocňovalo naše vzájomné porozumenie.

Večer sme si objednali večeru v miestnej talianskej reštaurácii “Antica Toscana” a pokračovali sme v diskusiách o spôsoboch rozširovania nášho podniku “Occaffe.” Bol to nezabudnuteľný deň, ktorý spojil nielen naše obchodné vzťahy, ale aj našu priateľskú väzbu, a otvoril nové obzory pre môj kávový biznis. Cítil som sa šťastný, že som mal príležitosť zdieľať túto skvelú skúsenosť s mojimi talianskymi priateľmi a obchodnými partnermi z kaviarne “Occaffe,”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *